Результати участі учнів Супрунівського НВК

Підсумки участі учнів школи у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2016-2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові учня Предмет Місце
1. Бєлкіна Марія Олександрівна українська мова та література ІІ
2. Тютюнник Олександр Сергійович інформатика ІІІ
3. Тютюнник Олександр Сергійович інформаційні технології ІІІ
4. Зикова Софія Ігорівна історія ІІІ
5. Симітко Олександр Анатолійович трудове навчання ІІІ
6. Зикова Софія Ігорівна біологія ІІІ
7. Тютюнник Олександр Сергійович конкурс-захист робіт МАН ІІІ

у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/17 н.р.

№ з/п Предмет Клас Прізвище та ім’я учня Місце Прізвище, ім’я по батькові учителя
1. Українська мова й література 7 Верхола Діана ІІІ Плескач С.М.
8 – Б Скляр Ілона ІІ Тома Л.А.
9 Лавренко Анастасія ІІІ Плескач С.М.
10 Бєлкіна Марія І Тома Л.А.
2. Математика 6 Земський Нікіта І Кабак І.П.
7 Криволап Ігор І Кабак І.П.
8 – Б Ніколаєнко Євгеній І Кузнецова Т.О.
9 Ткаченко Олександра ІІ Таранець О.М.
10 Лукеча Богдан ІІ Кузнецова Т.О.
11 Тютюнник Олександр ІІ Купчинська Т.Г.
3. Історія 8 - А Зикова Софія ІІ Цуканова Т.В.
4. Інформатика 11 Тютюнник Олександр І Кузнецова Т.О.
5. Інформаційні технології 11 Тютюнник Олександр І Кузнецова Т.О.
6. Біологія 8 - А Зикова Софія І Сердюк Л.П.
11 Пономаренко Софія ІІ Сердюк Л.П.
7. Фізика 8 - А Зикова Софія ІІІ Купчинська Т.Г.
8. Географія 10 Матузкова Маргарита ІІІ Ващенко В.О.
9. Трудове навчання 8 – Б Білокінь Анна І Галагуза Н.Ю.
8 – Б Кущ Олександр ІІІ Кабак В.О.
10 Симітко Олександр І Кабак В.О.
10 Матузкова Маргарита І Галагуза Н.Ю.
11 Губка Богдан ІІ Кабак В.О.
11 Воронкіна Катерина ІІ Галагуза Н.Ю.

у І етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

учнів – членів районного наукового товариства «Мала академія наук» у 2016/17 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Назва роботи Секція, підсекція Місце Прізвище, ім’я по батькові учителя
1. Тютюнник Олександр Створення динамічного WEB-сайту з викорис-танням мови сценаріїв Java Script та реалізація адміністративної частини за допомогою мови РНР. Інформатики та обчислювальної техніки; Internet-технології та WEB-дизайн. І Кузнецова Т.О.
2. Пономаренко Софія Вплив регуляторів росту на біохімічні показники та врожайність томатів. Аграрні науки; агрономія. І Сердюк Л.П.
3. Лукеча Богдан Використання графів при розв’язуванні певних типів задач. Математика; прикладна математика І Кабак І.П.
4. Матузкова Маргарита Використання міфологічних образів у романах-фентезі Дари Корній. Філології та мистецтвознавства, українська література І Дашевська Н.І.
5. Пугач Софія Роман «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як потенційна складова шкільної програми Філології та мистецтвознавства, зарубіжна література І Ткаченко К.С.
6. Заєць Максим Електронний навчально – методичний комплекс «Біологія. 8 клас» Інформатики та обчислювальної техніки; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І Кузнецова Т.О.

Крім цього, учні Супрунівського НВК взяли участь у предметних та мистецьких міжнародних, обласних, районних конкурсах, конференції, Спартакіаді й показали такі результати:

№ з/п Назва конкурсу, чемпіонату Клас Прізвище та ім’я учня Результат Прізвище, ім’я по батькові учителя
1. ХVІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика (ІІ етап). 5 – Б Карпець Анжеліка ІІ місце Дашевська Н.І.
6 Довганич Анастасія ІІІ місце Дашевська Н.І.
7 Максименко Влада ІІІ місце Дашевська Н.І.
8 – Б Скляр Ілона ІІІ місце Тома Л.А.
2. Міжнародний мовно-літератур-ний конкурс учнівської та сту-дентської молоді ім. Т.Шевченка (ІІ етап). 5 – А Чеботарь Алина ІІІ місце Тома Л.А. Дашевська Н.І.
7 Верхола Діана ІІІ місце Плескач С.М. Дашевська Н.І.
3. Х Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об’єднань старшокласників (секція «Ово-чівництво»). 11 Пономаренко Софія І місце Сердюк Л.П.
4. ХХ математичні змагання ім. М.В.Остроградського. 10 Лукеча Богдан ІІ місце Кабак І.П. Кузнецова Т.О.
5. Районна спартакіада з військово-прикладного шести-борства серед допризовної мо-лоді між навчальними закладами Полтавського райо-ну, присвяченої до Дня захис-ника Вітчизни та пам’яті загиб-лого в Афганістані Олександра Бідного. 9 Дубовий Богдан ІІІ місце Тома М.В.
9 Кирпосенко Дмитро І місце Тома М.В.
6. Чемпіонат з настільного тенісу районної Спартакіади школярів 10 Литовка Олександр ІІІ місце Тома М.В.
8 – Б Чепіга Андрій ІІІ місце Тома М.В.
9 Ліпіна Анастасія І місце Тома М.В.
9 Лавренко Анастасія І місце Тома М.В.
7. Обласна заочна наукова конференція «Біотехнології: звершення та надії» 11 Губка Богдан Учасник Ващенко В.О.
8. Районний огляд-конкурс команд КВК 6 – 11 Шабля Альона, Губка Богдан, Манжос Димитрій, Бутенко Денис, Багрій Максим, Важов Олександр, Матузкова Маргарита, Кравцова Маргарита І місце Заєць Л.С.
9. ІІ обласний конкурс відеороликів, презентацій, бук трейлерів серед літературно обдарованих дітей. 10 Коваленко Діана Учасник Заєць Л.С.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.